Po Tracheotomii

Forum dla Rodziców Dzieci po zabiegu tracheotomii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drogi Gościu. Witamy na naszym Forum i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w wymianie doświadczeń. Jednocześnie informujemy, że część tematów jest dla Ciebie niedostępna. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do wszystkich tematów prosimy o zarejstrowanie się lub kontakt z administratorem forum: gofer73@gazeta.pl

#1 2012-03-29 10:44:37

mama_juli

Member

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 209
Punktów :   

ale mnie dawno nie było

Witajcie
Przepraszam ze nas tak dawno nie było...Jula rosnie jak na drożdzach, w styczniu minął rok bez rurki a mi sie wydaje ze to bylo wieki temu..mala coraz lepiej sie rozwija coraz wiecej mowi, dwa razyw  tyg mamy logopede wiec nadrabiamy, ma problem z kilkoma literkami ale i to przezwyciezymy przeciez tyle przeszlismy...
obecnie oczekujemy braciszka Julki:) tzn jest to dopiero 16 tydzien. Bardzo sie boje jak to bedzie po naszym przejsciach...ale oboje z mezem doszlismy do wniosku ze Juli bardzo bardzo pomoze rozwojowo rodzeństwo...no wiec jestesmy dobrej mysli....
pozdrawiamy wszystkich

Offline

 

#2 2012-03-29 16:48:54

 atusia

Member

Skąd: Kujawsko-pomorskie
Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 268
Punktów :   

Re: ale mnie dawno nie było

...i przy takich pozytywnych myślach pozostańcie . Wiem, wiem, że łatwiej się mówi niż to czyni.
Piszesz dopiero 16 tydz., ale z drugiej strony pozytywnie myśląc to już prawie połowa za Tobą .
Wszystkiego dobrego.

Offline

 

#3 2012-03-29 17:54:18

 Kaska

Member

3704188
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 320
Punktów :   

Re: ale mnie dawno nie było

No kochana, po prostu GRATULACJE Cieszymy sie razem z Wami Ucaluj Julke od nas:) Kaska z Kubkiem

Offline

 

#4 2012-03-30 12:36:12

 edzia

Member

Skąd: Czarnków/Hohenpeissenberg
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: ale mnie dawno nie było

Gratulacje! Trzymamy kciuki!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://zalvert.pl przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz Szamba betonowe Przysucha mapa fotowoltaiki pakiet wellness Ciechocinek